Instalacja systemu Windows

Kontakt z serwisem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest DW-TECH Dawid Waś ul. Garbarska 5/1 57-220 Ziębice

Instalacja systemu Widnows

Instalacja systemu Windows Strzelin – zajmujemy się instalacją wszystkich systemów operacyjnych Windows na miejscu u klienta. Sama procedura jest bardzo wygodna i bezpieczna. Przed wgraniem systemu serwisant tworzy kopię zapasową plików klienta. Kopiujemy dokumenty, pocztę, historię przeglądarki. Następnym etapem jest instalacja systemu i sterowników sprzętu (płyty głównej, karty graficznej, dźwiękowej, sieciowej) oraz konfiguracja połączenia internetowego. Ostatnim etapem jest przywracanie danych klienta, konfiguracja poczty i innych programów.

W przypadku, gdy klient posiada dużą ilość plików, instalacja wykonywana jest w serwisie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 531 167 884.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.