Naprawa komputerów i laptopów Strzelin

Kontakt z serwisem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest DW-TECH Dawid Waś ul. Garbarska 5/1 57-220 Ziębice

Naprawa komputerów i laptopów Strzelin

Oferujemy profesjonalne naprawy komputerów stacjonarnych i laptopów. Przeprowadzamy darmową diagnostykę u klienta.
Staramy się wykonywać większość napraw na miejscu do 3 godzin. Każda naprawa trwająca dłużej niż 3 godziny nasi technicy mogą prosić o zabranie komputera do naszego serwisu w celu naprawy. Większość napraw w serwisie wykonywana jest w ciągu 24-48 godzin, chyba że konieczne jest zamówienie części. Zawsze będziemy informować Cię o wszelkich opóźnieniach i tym ile czasu zajmie naprawa.

Naprawa laptopów oraz komputerów Strzelin i okolice.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 531 167 884.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.