Optymalizacja

System ładuje się z błędami, uniemożliwiając uruchamianie programów?

Twój komputer wolno pracuje lub nie chce się uruchomić?

Najprawdopodobniej przyczyna leży po stronie systemu operacyjnego. Nawet kilka drobnych błędów może spowodować, że używanie komputera może być poważnie utrudnione, a aplikacje mogą nie działać poprawnie. Zdarza się, że błędy w systemie mogą uniemożliwić uruchomienie laptopa lub spowodować utratę danych. Nie czekaj aż coś poważnego stanie się z Twoim komputerem – zadzwoń i umów się na wizytę serwisanta w celu profesjonalnej diagnostyki i naprawy.

Serwis komputerowy NaprawKomputer.com.pl – rozwiązuje wszystkie problemy systemu operacyjnego, od drobnych działań czyszczących z niepotrzebnych plików oraz zwiększenia wydajności, po poważniejsze awarie(wymagające reinstalację systemu). Zajmujemy się wszystkimi systemami Windows (XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10). Diagnostyka oraz dojazd serwisanta gratis!

Zadbaj o bezpieczeństwo komputera
– pozbądź się wirusów!

Twój komputer wolno działa
i zachowuje się inaczej niż dotychczas?

Boisz się, że mógł „złapać” wirusa
lub oprogramowanie szpiegujące?

Zabezpieczenie systemu staje się podstawową czynnością korzystania z internetu. Nasi specjaliści przykładają szczególną uwagę na bezpieczeństwo Państwa danych, jak również odpowiedniej konfiguracji sieci.
Nasze działania wyglądają następująco:

-instalacja programów antywirusowych, chroniących przed wirusami
-odwirusowanie komputera ze szkodliwego oprogramowania
-zabezpieczenia ustawień routera (odpowiednia konfiguracja sieci)
-krótka instrukcja bezpiecznego użytkowania komputera